Granitové dřezy

V kategorii granitových dřezů najdete široký výběr kvalitních a elegantních dřezů BRADO. Naše granitové dřezy jsou ideálním řešením pro každého, kdo hledá pro svou kuchyni kombinaci odolnosti, funkčnosti a stylu.

Díky dlouholetým zkušenostem a neustálému vývoji nabízí BRADO ta nejlepší řešení. Granitové dřezy BRADO jsou vyrobeny z vysoce kvalitní žulové směsi, která zaručuje dlouhou životnost a odolnost vůči poškrábání, teplu nebo nárazům. Tato kombinace vlastností zaručuje, že naše dřezy vydrží i při intenzivním každodenním používání.

Nabízíme širokou škálu tvarů, velikostí a barev granitových dřezů, které se dokonale hodí do různých stylů kuchyní. Ať už dáváte přednost modernímu nebo tradičnímu designu, naše dřezy jsou skvělým doplňkem, který podtrhne krásu vašeho interiéru.

Vyberte si z naší nabídky granitových dřezů BRADO a dopřejte své kuchyni skutečný kus kvality a stylu. S našimi granitovými dřezy získáte nejen estetický přínos, ale také výjimečnou praktičnost a odolnost, kterou oceníte při každodenním používání.

odolnost proti poškrábání

odolnost proti skvrnám

odolnost vůči UV záření

odolnost vůči tepelným šokům

odolnost vůči nárazům

snadno čistitelný povrch

Typy granitových dřezů

granitové dřezy BRADO

granitový dřez DON černý s bateerií BETA
granitový dřez BIG DON béžový s baterií Nook
granitový dřez DONZO bílý s baterií Nexo
granitový dřez LEON šedý a baterie Beta
granitový dřez ROXY béžový s baterií Nexo
granitový dřez ALEX galaxy s baterií Nook
Přejít nahoru